fbpx
Return to Content

Kontakt

Postadresse: Sentralen, Boks 183 Sentrum, 0102 Oslo, Norway.

Besøksadresse: Sentralen, Øvre Slottsgate 3, 0157 Oslo.

Telefon og mail: +4790271660 / info@osloworld.no

Org.nr: 897 806 282

Billetter

Ticketmaster selger billetter til de fleste konsertene som ikke har fri entré. www.ticketmaster.com – telefon 815 33 133. Du finner også lenker til billettkjøp på www.osloworld.no. Se oppføring under hvert arrangement. Førstnevnte pris er fullpris, sistnevnte er rabatt for studenter, honnør og arbeidsledige.

Informasjon om alle våre billettyper finner du her

NB! Arrangementer kan bli utsolgt, så sikre deg billett tidlig. Kjøp billetter på forhånd eller møt opp i god tid før konsertstart.

Frivillig?

Vi trenger folk til produksjon, markedsføring, billettsalg, assistanse på arenaer og andre forefallende oppgaver under og i forkant av festivalen. Ønsker du å bidra som frivillig? Registreringsskjema. 

Presse

Presse som ønsker akkreditering bes vennligst kontakte achy@osloworld.no med forespørsler om enkeltarrangementer.

Sponsor

Ønsker du å diskutere muligheter på sponsorsiden? Kontakt oss på info@osloworld.no.

Annonsering

Vil du annonsere i en av våre publikasjoner? Kontakt oss på achy@osloworld.no.

Programforslag

Dersom du ønsker å bidra kunstnerisk til Oslo World, send inn ditt programforslag til info@osloworld.no. Vi får mange programhenvendelser og ber om forståelse for at det kan ta noe tid å få svar. 

Stab:

Festivalsjef 

Alexandra Archetti Stølen
alexandra@osloworld.no

Produksjonsansvarlig
Maria Chrysostomidis
maria@osloworld.no
Tlf: (+47) 971 68 598

Presse og kommunikasjon
Achy Ouafik
achy@osloworld.no
Tlf: (+47) 902 71 660

Internasjonal- og festivalkoordinator
Laura Camacho Salgado
laura@osloworld.no
Tlf: (+47) 981 99 502

Frivillig- og festivalkoordinator
Guro Furunes Pettersen
guro@osloworld.no
Tlf: (+47) 917 51 135

Teknisk ansvarlig
Ketil Nicolaysen
ketil@osloworld.no

I permisjon:
Frivillig- og festivalkoordinator
Henriette Vold
henriette@osloworld.no
Tlf: (+47) 934 04 229

 

 

 

 

Legg igjen en kommentar