Return to Content

Kontakt

Postadresse: Sentralen, Boks 183 Sentrum, 0102 Oslo, Norway.
Besøksadresse: Sentralen, Øvre Slottsgate 3, 0157 Oslo.

NB! Festivalbånd hentes på festivalkontoret på Kulturhuset, Youngstorget 3: Mandag 31.10 – lørdag 5.11 mellom kl. 10:00-19:00.
Org.nr: 897 806 282

For tips om artister & booking, skriv til: booking@osloworld.no

 

owmf21-85Festivalsjef
Alexandra Archetti Stølen
alexandra@osloworld.no
tlf: (+47) 952 57 642

 

Proowmf92-85duksjonsansvarlig
Maria Chrysostomidis
maria@osloworld.no
Tlf: (+47) 971 68 598

 

 

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
Mira Berggrav Refsum
mira@osloworld.no
Tlf: (+47) 968 67 947

 

owmf 591

Internasjonal- og festivalkoordinator
Laura Camacho Salgado
laura@osloworld.no
Tlf: (+47) 981 99 502

 

Teknisk ansvarlig
Ketil Nicolaysen
ketil@osloworld.no

Festival- og frivilligkoordinator (sykemeldt)
Lisa Suizu
lisa@osloworld.no
Tlf: (+47) 450 98 187

 

 

 

 

 

 

Legg igjen en kommentar