Return to Content

Kontakt

Postadresse: Sentralen, Boks 183 Sentrum, 0102 Oslo, Norway.
Besøksadresse: Sentralen, Øvre Slottsgate 3, 0157 Oslo.
Org.nr: 897 806 282

For tips om artister & booking, skriv til: booking@osloworld.no

owmf21-85

Festivalsjef
Alexandra Archetti Stølen
alexandra@osloworld.no
tlf: (+47) 952 57 642

 

Produksjonsansvarlig
Stine W Torbergsen
stine@osloworld.no
Tlf: (+47) 454 75 053

 

owmf_230514.70-85

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
Anniken Gurijordet
anniken@osloworld.no
Tlf: (+47) 924 92 350

 


Festival- og Frivilligkoordinator

Lisa Suizu
lisa@osloworld.no
Tlf: (+47) 450 98 187

 

owmf_230514-85

Produsent
Nosizwe Lise Baqwa
nosizwe@osloworld.no
Tlf: (+47) 980 45 593

 

 

Teknisk ansvarlig
Ketil Nicolaysen
ketil@osloworld.no

 

I permisjon:

owmf92-85

Produksjonsansvarlig
Maria Chrysostomidis
maria@osloworld.no
Tlf: (+47) 971 68 598

 

Foto: Carsten Jøssund

Legg igjen en kommentar