Return to Content

Kontakt

Telefonnr: 22 19 94 68
Besøk og postadresse:
Sagveien 23 C
0459 Oslo
Org.nr: 897 806 282


Festivalsjef (i fødselspermisjon ut august 2014) 

Alexandra Archetti Stølen
alexandra@osloworld.no
tlf: (+47) 952 57 642

 

mariachrysostomidis_85x85Produksjonsansvarlig 

Maria Chrysostomidis
maria@osloworld.no
Tlf: (+47) 971 68 598

 

Produsent
Nosizwe Lise Baqwa
nosizwe@osloworld.no
Tlf: (+47) 980 45 593

AnnikenG_85x85Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Anniken Gurijordet
anniken@osloworld.no
Tlf: (+47) 924 92 350

 

Rune_85x85Teknisk ansvarlig
Rune Børø
rune@osloworld.no
Tlf: (+47) 974 37 503

 

Robin_85x85

Frivillig- og festivalkoordinator
Robin Dalbak
robin@osloworld.no
Tlf: (+47) 450 00 009

 

astrinatvig_85x85Prosjektleder, koordinator og frivilligansvarlig (i fødselspermisjon ut februar 2015)
Astri Natvik
astri@osloworld.no
Tlf: (+47) 483 52 689

Foto: Carsten Jøssund/ Lars Opstad

Legg igjen en kommentar