Return to Content

Kontakt

Postadresse:

Postadresse: Mail Boxes Etc. 317, Postboks 1 Youngstorget, 0028 Oslo, Norge
Besøksadresse:
Kulturhuset, Youngstorget 3, Norge

Org.nr: 897 806 282
For tips om artister & booking, skriv til: booking@osloworld.no 

owmf21-85

Festivalsjef
Alexandra Archetti Stølen
alexandra@osloworld.no
tlf: (+47) 952 57 642

 

owmf92-85

Produksjonsansvarlig
Maria Chrysostomidis
maria@osloworld.no
Tlf: (+47) 971 68 598

 

owmf_230514-85

Produsent
Nosizwe Lise Baqwa
nosizwe@osloworld.no
Tlf: (+47) 980 45 593

 

owmf_230514.70-85

Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
Anniken Gurijordet
anniken@osloworld.no
Tlf: (+47) 924 92 350

 

Frivillig- og festivalkoordinator
Iris Hadziosmanovic
iris@osloworld.no
Tlf: (+47) 402 05 863

 

Teknisk ansvarlig
Fredrik Møller Ellingsen
fredrik@osloworld.no
Tlf: (+47) 901 95 550

Foto: Carsten Jøssund/ Lars Opstad

Legg igjen en kommentar