


Ko Shin Moon flytter dag og scene, Judeline avlyser
Ko Shin Moon flyttes til Nasjonal Jazzscene 31. oktober. Judeline har dessverre valgt å avlyse konserten på Parkteatret.
Ko Shin Moon bytter spillested og dato
Av logistiske årsaker må konserten med Ko Shin Moon flyttes fra Parkteatret, torsdag 30. oktober, til Nasjonal Jazzscene, fredag 31. oktober.
Ny informasjon for konserten:
Ko Shin Moon
Victoria Nasjonal Jazzscene
Fredag 31. oktober
Dørene åpner: 21:00
Konsertstart: 21:30
Vi er lei oss for denne endringen i programmet og håper ikke det vil forårsake utfordringer for dere som allerede har kjøpt billetter. Vi tror likevel den energiske live-duoen Ko Shin Moon vil komme til sin rett i de intime omgivelsene på Nasjonal Jazzscene og håper selvfølgelig at billettkjøpere fortsatt ønsker å få med deg konserten.
Billetter kjøpt til Parkteatret er fortsatt gyldig på Nasjonal Jazzscene. Billettkjøpere vil få en egen mail med mer informasjon.

Judeline avlyser konserten på Parkteatret
Judeline har dessverre valgt å kansellere konserten på Parkteatret 1. november. Vi vet at mange hadde gledet seg til å se en av Spanias mest spennende artister akkurat nå, og vi lover å gjøre alt vi kan for å få henne tilbake til Oslo ved en senere anledning.
Vi skal snart annonsere en ny artist som vil spille på Parkteatret samme kveld, så følg gjerne med på kommende programslipp. Billettkjøpere vil få en egen mail med mer informasjon.